برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور
آموزش تست نفوذ و هکاخبار امنیت شبکههک و امنیت اینستاگرام

آموزش انتخاب پسورد (رمز) قوی برای اکانت اینستاگرام

رمز قوی اینستاگرام امروزه اینستاگرام یکی‌از محبوب ترین شبکه‌های‌اجتماعی در عالم میباشد که یوزرها متعددی در درحال حاضر استفاده از آن میباشند. یکی‌از مهم‌ترین مسائل برای یوزرها امنیت در اینستاگرام میباشد که رابطه مستقیمی را با حریم خصوصی ایجاد می‌نماید. صفحه ها متعددی اعم از شخصی و یا این که تجاری در اینستاگرام وجود دارا‌هستند که اصول امنیتی را برای حساب های اینستاگرام خود رعایت نکرده و در کمال نا باوری بسیاری از آن‌ها صفحه های خود را از دست داده اند. ما این افتخار را داریم تا تحت عنوان قوی ترین مجموعه امنیتی و همینطور تبلیغاتی در خاورمیانه. در‌این مبحث همراه شما باشیم تا بتوانیم ترفند های مختلفی را بر طبق افزایش امنیت سطح کاربری حساب اینستاگرام به شما آموزش و انتقال دهیم.

در کمترین زمان ممکن اختلال بلاک اینستاگرام را حل فرمایید!

آموزش انتخاب پسورد (رمز) قوی برای اکانت اینستاگرام

رمز عبور چیست و چرا استفاده از آن الزامیست؟

در فضای مجازی انتخاب یک رمز عبور در جهت ایجاد یک ساختار امن و خصوصی بسیار دارای اهمیت می‌باشد. که می‌توانیم رمز عبور را به یک فقل درب تشبیه کنیم. فرض فرمائید که شما در اتاق شخصی خود می‌باشید و بی تردید همه وسایل های موجود در اتاق وابسته به شما بوده و ممکن میباشد بخواهید مقداری از خانه خارج گردید، جهت اطمینان بر طبق ورود دیگر افراد به اتاق شخصی شما تنها راه، قفل کردن درب اتاق میباشد! که برای باز کردن قفل درب اتاقتان از کلیدی استفاده می کنید که در واقع قفل گشا یا این که رمزگشا نامبرده می‌گردد. رمز عبور در فضای مجازی دقیقا همانند قفل درب اتاق شما در فضای واقعی میباشد. که در مجموع فضای وب از رمز عبور و یا این که به عبارت دیگر Password، تنها در شبکه‌های‌اجتماعی استفاده نخواهد شد و حتی شما نیازمند تایین یک رمز عبور برای کارت بانکی خودتان می‌باشید.

instagram strong password – چگونگی انتخاب رمز عبور قوی اینستاگرام | کاهش احتمال هک شدن تا ۵۰ درصد

انتخاب رمز قدرتمند اینستاگرام اهمیت دارااست؟

در مجموع می‌توانیم به‌این نکته اشاره نماییم که: دسترسی به رمز عبور حساب اینستاگرام شما به معنای طی کردن حداقل ۸۰% از پروسه رسیدن به حریم خصوصی و داده ها محرمانه شما هست. به همین دلیل انتخاب یک رمز عبور درست و با امنیت بالا بسیار مهم میباشد، که هکر ها و یا این که به عبارت دیگر “اشخاص سود جو” دسترسی مستقیمی را به حساب شما نداشته باشند. بارها مشاهده شده‌است که یوزرها متعددی در هنگام انتخاب یک رمز عبور از داده ها شخصیتی خود استفاده می نمایند. که ردیابی و یا این که حدس زدن این داده ها توسط هکر ها و حتی اشخاص عادی بسیار آسان میباشد! انتخاب پسوورد هایی مانند (کد ملی، نام و فامیلی، شماره گوشی، عدد های رند و ساده مانند: ۱۲۳۴۵۶۷۸، تاریخ تولد به شمسی یا این که میلادی) و هر رمز عبوری که شخصیت و یا این که داده ها شخصی شما در آن خلاصه گردیده باشد. او‌لین گام برای هکر ها در جهت نفوذ به حریم شخصی و یا این که یافت کردن رمز عبور (Password) حساب اینستاگرام شما. استفاده از حدسیات میباشد! که با امتحان کردن رمز های معمولی و ترکیب نام و شماره گوشی شما مبادرت به هک کردن از این شیوه بسیار معمولی خواهند کرد. که بخش اعظمی از هکر ها با این شیوه حساب های متعددی را هک کرده اند. و اما! مطمئن هستیم که از هک کردن شما که در حال مطالعه این مقاله می باشید ناکام خواهند ماند.

چطور می بایست یک رمز قدرتمند اینستاگرام انتخاب کنیم؟

strong password 768×309 – چگونگی انتخاب رمز عبور قدرتمند اینستاگرام | کاهش احتمال هک شدن تا ۵۰ درصد

همان گونه که در توضیحات اشاره کرده ایم، در مرحله اولیه از انتخاب رمز عبور هایی که شخصیت و یا این که داده ها شخصی شما در آن خلاصه می شود اکیداً خودداری فرمائید. همانگونه که مطلع می‌باشید حتی فاصله و یا این که SPACE در اینستاگرام یک کاراکتر در رمز عبور به حساب می‌آید.

انتخاب رمز عبور فراموش شدنی بهتر از رمز عبور به یادماندنی میباشد

هیچ وقت به فکر انتخاب رمز عبوری نباشید که آن را به یاد داشته باشید! رمز عبور های دشوار و سخت در یاد شما نخواهد ماند. و شما مجبور می‌باشید رمز عبور آسانی را انتخاب نمایید تا آن را به یاد داشته باشید. در نهایت اگر رمز عبور خود را فراموش فرمایید. دسترسی شما به صفحتان قطع خواهد شد! که بهتر از ایجاد دسترسی برای هکر ها میباشد. همچنین در صورت فراموشی رمز عبور خود، به راحتی می توانید حساب اینستاگرام خود را بازیابی فرمائید.

طول رمز عبور شما بیش تر از ۱۳ کاراکتر باشد

بسیاری از وبسایت ها طول کاراکتر را بیش تر از ۸ پیشنهاد داده اند. این به‌این معناست که ۸، ۹ کاراکتر در انتخاب رمز عبور مناسب میباشد. به نظر ما انتخاب رمز عبوری که طول آن کمتر از ۱۳ کاراکتر باشد حتی در‌صورتی‌که از حروف کوچک و یا این که بزرگتر هم استفاده شود. امن نخواهد بود. دلیل آن این میباشد که همه Password Maker ها و یا این که به عبارت دیگر اپلیکیشن هایی که سازنده پسوورد میباشند. طول پیشفرض آن‌ها بر روی ۸ تنظیم شده‌است میباشد. دلیل آن این میباشد که اکثر شبکه‌های‌اجتماعی و یا این که وبسایت ها، البته به غیر از اینستاگرام طول مجاز انتخاب رمز عبور حساب ها بر روی ۸ تهیه و تنظیم شده‌است. به جهت رایج شدن این اندازه و یا این که طول در رمز عبور پیشنهاد نخواهد شد که استفاده کننده از رمز عبوری استفاده کند که ۸ کاراکتر را در بر می گیرد.

استفاده از حروف بزرگ و کوچک

نسبتاً از سال ۲۰۱۴ در همه شبکه‌های‌اجتماعی از جمله یاهو امکان حساسیت بر روی حروف بزرگ و کوچک در رمز عبور فعال شد که باعث رشد عظیمی در سطح امنیتی حساب ها و تمامی پلت فرم ها شد. به فرض مثال sPy24 و SPY24 دو رمز عبور متفاوت از هم می‌باشد. پس نتیجه گرفته میگردد. جهت افزایش امنیت رمز عبور از حروف بزرگ و کوچک استفاده فرمائید.

استفاده از کاراکتر هایی مانند &*()-+\][[email protected]%^:”<>

در کنار رعایت اصول و قانون ها دیگر حتما استفاده از علامت های روایت شده باعث پیچیدگی راز عبور شما خواهد شد و اصطلاحا علامت های مذکور باعث پیشرفت سطح امنیتی رمز عبور شما می‌شود.

بی تردید تمامی مورد ها هایی که باعث افزایش سطح امنیتی پسوورد قدرتمند اینستا می گردد ذکر شده میباشد. البته در‌این فی مابین، وبسایت هایی که می توانند در انتخاب یک رمز عبور قدرتمند به شما کمک نمایند را فراموش نکنید! وبسایت های مختلفی در سوی انتخاب یک رمز عبور قدرتمند موجود است. که لیست شایسته ترین سایت ها برای انجام اینکار عبارتند از:

www.passwordsgenerator.net

www.lastpass.com/password-generator

همینطور در‌این میان وبسایت www.passwordmeter.com در سوی امتجان قدرت رمز عبور شما بسیار مطلوب میباشد. به راحتی می‌توانید رمز عبور های انتخابی خود را از نظر فاکتور های یک رمز عبور قوی بررسی فرمائید.

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ