برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور
آموزش تست نفوذ و هکاخبار امنیت شبکهدانلود نرم افزار و ربات

آیا بازی انفجار (crash) منصفانه است ؟ آموزش و ترفندهای

گذشته از پاسخ دادن به‌این سؤال میخوام تجربه فردی خودم رو از این بازی و اینکه چطور باهاش آشنا شد بگم. یه شب یک کدام از رفقای قدیم صحبت می کردم که در بین حرفاش گفت : حتماً تو هم‌ تو بازی انفجار خوب پول در میاری! با تعجب بهش نگاه کردم خندیدم و گفتم خیر تو که میدونی زیاد اهل این‌جور بازیا نیستم اما چون صحبت از پول زده بود ترغیب شدم بپرسم ماجرا این بازی چیه.
گفت هیچی یه بازی با ضریبه که میگن برنامه نویسا خیلی خوب میتونن بازی کنن! رفیقم ۲۰ میلیون برنده گردیده!

دانلود نرم افزار ردیابی گوشی موبایل افراد بدون نصب برنامه

آیا بازی انفجار (crash) منصفانه است ؟ آموزش و ترفندهای

این و که گفت دیگه حقیقتاً جذاب شد. از توضیحاتش متوجه نشدم دقیقاً بازیش چیه تا اینکه با موبایلش بهم نشون داد. در نگاه اول بیش تر از اینکه درگیر این بشم چطور بازی کنم ذهنم درگیر این بود که از کجای این بازی میشه باگ پیدا کرد و احتمالاً ضریب ها رو پیشبینی کرد.

فرداش خودم توی وب سایت نام نویسی کردم و مبلغ ۱۵۰۰۰ تومن واریز کردم تا بتونم وارد بازی بشم و موشکافانه تر بررسی کنم.

احتمالاً شما که‌این متن و میخونید میدونید شیوه بازی چطوره اما اگه جز اون دسته از فرادی می‌باشید که نمیدونن، توضیح مختصری میدم.

شیوه بازی انفجار

ساده و خلاصه بخوام بگم بازی به‌این صورته که توی هر دست یک ضریب از صفر آغاز میشه و همین‌طور بالا میره تا بالاخره یک جا متوقف میشه، قبل از آغاز دست شما بیشترین احتمالی رو که برای ضریب میتونید حدس بزنید تعیین می کنید، به عنوان مثالً ۵ (هرچه عدد بالاتری انتخاب فرمایید ریسک بیشتری داره و احتمال برنده شدن پایین تره) در صورتیکه ضریب به ۵ برسه یا این که اون رو رد کنه (برای مثالً تا ۶ بره) پولی که شرط بستید ۵ برابر میشه (اصطلاحاً شما در عدد ۵ از بازی خارج شدید) البته در حالتی که قبلی از رسیدن به ۵ حرکتش متوقف بشه (برای مثالً تا ۳.۴ بیش تر حرکت نکنه) شما تمام پولتون رو می بازید.ولی این قابلیت و امکان هم وجود داره که قبل از آغاز بازی حد خارج شدن رو مشخص نکنید و در هنگام بازی (وقتی ضریب داره حرکت میکنه) با اون پیش برید و هر جا خواستید با کلیک بر روی دکمه خارج شدن از بازی خارج بشید، در صورتیکه قبل از توقف ضریب خارج بشین تا جایی که در بازی بودید هرچقدر ضریب حرکت کرده بوده پول شما هم در همون ضرب میشه، در‌حالتی که هم حرکت ضریب متوقف بشه و شما هنوز خارج نشده باشید تمام پولتون رو باختید.

خلاصه هر چقدر بیش تر صبر فرمایید ضریب بیش تر میشه و در عین حال ریسک باختن هم بالاتر میره !

در نگاه نخستین خیلی وسوسه کننده به نظر میرسه.

توی این عکس ضریب فعلا تا ۲۰ حرکت کرده ! (معمولا کم پیش میاد)

آیا این بازی منصفانه میباشد ؟

برگردیم به سوال اول، آیا این بازی منصفانه میباشد ؟ این جمله احتمالاً برای کسانی که تو این وبسایت بازی میکنن (نام وبسایت رو عمدا نیاوردم) جمله آشناییه زیرا اولین جمله‌ایه که قبل از آغاز بازی نشون داده میشه و لینک و پیوند گردیده به یک مقاله که اونجا توضیح داده این اعداد چطور تولید میشن و اینکه چرا می بایست به‌این سیستم اعتماد کنیم.

خب تلاش می‌کنم به طور کوتاه توضیحات این صفحه رو شرح بدم اما احساس می کنم توضیحات این صفحه عمداً واضح نوشته نشده! اما خب من سعی می کنم تا حد قابلیت و امکان ساده توضیح بدم.

توی این صفحه دو ادعا مطرح گردیده:

۱- ضریب ها قبل از شروع بازی مشخص و معلوم میشن و قابل تغییر در هنگام بازی نیستند. ( این عدد تا پایان بازی توی سرور نگهداری میشه و به شما نشون داده نمیشه). یعنی به عنوان مثالً وب سایت نمیتونه تقلب کنه و در هنگام بازی در نتیجه بازی دست ببره و به عنوان مثالً زوتر حرکت ضریب و متوقف کنه تا بازیکن های بیشتری ببازن و خودش سود بیشتری کنه.
۲- ضریب ها قبل از هر دست به طور تصادفی تولید میشن.
خب اکنون بریم سرغ استدلال‌هایی که برای اثبات این ادعا ها مطرح گردیده:

برنامه کنترل گوشی همسر رایگان

به صورت خلاصه بخوام بگم برای ادعای اول استدلال محکمی آورده گردیده، صورت ساده شدش برای اونایی که حوصله محاسبات ریاضی ندارن اینه که فرض فرمایید قبلی از شروع هر دست از بازی، وب سایت ضریب و بذاره توی یک گاوصندوق و کلید رو بده به نماینده بازیکن ها و در پایان بازی، نماینده در گاوصندوق رو باز میکنه و تأیید میکنه که واقعاً ضریب همون بوده که در بازی هم پیش آمده. به همین سادگی!

هم اکنون یکم فنی تر واسه اونایی که حوصله دارن، در حقیقت توی این پروسه از مکانیزم کد گذاری MD5 استفاده میشه، اول یک مقدار رشته ای تولید میشه (که ضریب ما هم به راحتی با یک فرمول مشخص و معلوم که بعداً بررسی می کنیم از این میزان رشته ای محاسبه میشه، داشتن این مقدار یعنی داشتن ضریب) بعد از آن این مقدار با الگوریتم MD5 کد گذاری گردیده و قبل از استارت بازی برای بازیکن ها فرستاده میشه (همونطور که میدونید، الگوریتم MD5 یک الگوریتم کد گذاری یک‌طرفه ست یعنی نمیشه از روی عبارت کدگذاری گردیده مقدار اصلی و به دست آورد). در نهایت بعداز پایان بازی مقدار رشته ای (که ضریب از روی اون قابل محاسبه ست) برای بازیکن ها فرستاده میشه و اونا میتونن خودشون به طور دستی این فرآیند رو انجام و صحت اون رو تأیید کنن.

چرا بازی انفجار منصفانه وجود ندارد؟

خب حالا بریم سرغ استدالال ادعای دوم …

تا الان هیچ استدلالی برای این ادعا مطرح نشده! اگه پیدا کردید برای من هم بفرستین :)

یعنی این شک و تردید وجود داره که ضریب ها به طور تصادفی ساخت نشده باشن و به طور کاملً به طور مهندسی گردیده از روز ها یا این که حتی ماه ها قبل طوری تولید گردیده باشن که به صورت نامحسوس جیب بازیکن های بیچاره رو خالی کنن.

چرا بازی انفجار منصفانه وجود ندارد؟

از اونجایی که بازم خیلیا هستن که حوصله خوندن ندارن نتیجه ادله رو اول میگم سپس بیش تر توضیح میدم. درصورتی که ادعای وب سایت مبنی بر تصادفی بودن درست باشه ۷۳ درصد مواقع ضریب بایستی بالای ۱.۵ باشه و تا بیش تر از ۵۰۰۰ برابر میتونه بره! یعنی در‌حالتی که فرض کنیم شما هر دفعه ۱۰,۰۰۰ تومان روی ضریب ۱.۴۹ شرط ببندید به ازای هر ۴ دست به صورت متوسط سه بار برنده و یک بار بازنده میشید که درنهایت ۴۷۰۰ تومن سود میکنید. یعنی هر ۴ دست ۴,۷۰۰ تومن سود، هر ۴۰ دست ۴۷,۰۰۰ تومن، هر ۴۰۰ دست ۴۷۰,۰۰۰ تومن و … مثل یک ماشین پول، براتون پول تولید میکنه ! البته خب در عمل این اتفاق نمیوفته و تعداد ضریب های بالای ۱.۵ کم‌تر از ۷۳ درصده،نسبتاً ۳۵ درصد ( بعد از آن بررسی تعداد بیش تر از ۵۰۰ دور از بازی به دست اومده) که خودش ثابت میکنه اعداد تصادفی تولید نشدن!

من حتی برای این کار یک ربات هم نوشتم که با اگورتمی بر پایه چیزی که بالا توضیح دادم ساعتها در‌این وبسایت بازی کرد و اطلاعاتش رو بررسی کردم.

خب حالا میرسیم به جزییات اینکه احتمال رو از کجا آوردم، اما قبلش بایستی بررسی کنیم که ضریب چطور محاسبه میشه، برمیگردم به مقاله‌ای خود وبسایت که شیوه تولید ضریب رو توضیح میده، قدم به قدم پیش میریم.

۱-یک عبارت هش SHA256 به طور تصادفی ساخت میشه. برای مثالً :

۱
bdf37e491ec2c0e02c1d731460f247c21319772829af19f619ce882f76614d67
۲- ۱۳ رقم اول رو جدا می کنیم:

۱
bdf37e491ec2c
۳-از مبنای ۱۶ به مبنای ۱۰ می بریم که میشه:

۱
۳۳۴۱۶۵۵۸۹۴۷۸۰۹۷۲
۴-حالا با این فرمول ضریب به دست میاد :

۱
y=4503599627370496 // یه عدد ثابت
۱
x=3341655894780972; // عددی که ما از بردن به مبنای ۱۰ به دست آوردیم
۱
۲
z = 1+0.99x/(y-x) // ضریب ۳,۸۴۷۱۵۹۶۷۱۴ = ۱+۰.۹۹(۳۳۴۱۶۵۵۸۹۴۷۸۰۹۷۲)/(۴۵۰۳۵۹۹۶۲۷۳۷۰۴۹۶-۳۳۴۱۶۵۵۸۹۴۷۸۰۹۷۲)
به عنوان مثال ما ضریب میشه ۳.۸۴

حال میرسیم به اینکه اون ۷۳ درصد از کجا اومده، توی این فرمول ما همیشه ۱۳ رقم اول از هشی که تصادفی تولید گردیده رو برمیداریم و به مبنای ۱۰ می بریم و در فرمول میذاریم، اگه یکم دقت فرمایید متوجه میشید که از این ۱۳ رقم فقط دو رقم اول (از سمت چپ) هستن که توی فرمول میتونن تأثیر بذارن، سایر ارقام بعداز بردن به مبنای ۱۰ و قرار گرفتن در فرمول تقریباً بی تأثیر میشن. حالا کافیه تعداد شرایط‌هایی که اون دو رقم اول میتونن داشته باشن و اینکه در هر حالت ضریب چند میشه رو اکانت نمایید تا احتمال اومدن هر ضریبی رو بتونید محاسبه فرمائید.

بازی انفجار رایگان

من برای این کار یک تابع نوشتم که احت۹مال ضریب های مختلف رو بهم میداد.

نتیجه گیری
حدس می زنم صاحبان وب سایت درست میگن، اون هش اولیه به صورت تصادفی تولید میشه البته چیزی که اونا به ما نمیگن اینکه که پس از محاسبه ضریب میتونن تصمیم بگیرن که از این هش استفاده کنن یا این که اون رو بندازن سطل زباله. یعنی یه جورایی از دربین ضریب هایی که تصادفی تولید شدن اونایی رو که دوست دارن رو گل چین میکنن.

بد وجود ندارد این نکته رو هم بگم که طبق معلومات من تمام ربات ها و اشخاصی که میگن میتونن ضریب رو پیشبینی کنن تقلبی ان چون هیچ‌کس غیر از صاحبان وبسایت از ضریب اطلاع نداره و به دست آوردنش هم تقریباً غیر ممکنه پس وقتتون رو برای پیدا کردن ربات تلف نکین یا این که بهتر بگم وقتتون و پولتون رو برای این بازی تلف نکنید.

بروزرسانی (فروددین ماه ۱۳۹۹)
تقریبا ۱‌سال و نیم از نوشتن این مقاله میگذره توی این برهه زمانی برخورد های زیادی رو به طور کامنت و پیام شخصی دریافت کردم و احساس کردم جا داره چندین نکته رو به مقاله اضافه کنم.

از در بین کسایی که بهم پیام دادن بودن اشخاصی که فقط دنبال یک وب سایت بودن تا بازی کنن با این که میدونستن احتمالا پولشون رو از دست خواهند داد. در واقعیت پولشون براشون مهم نبود مهم این بود که چند ساعت بازی کنن و شانسشون رو امتحان کنن هم اکنون هرچی شد یه جورایی همون اولش با پولشون خداحافظی کرده بودن. یاد دکه های شانس شهربازی که ۲۵ تومنی مینداختیم افتادم یادمه طوری طراحی گردیده بود که اکثر سکه ها جلوی چشمون از اون کنار ها می افتاد توی صندوق پایین که برای کاسب بود، اما با این حالا تفکر کنم همه اونایی که سنشون قد میده دست‌کم یک بار وسوسه شدن و شانسشون رو امتحان کردن.

اما پیام های دریافتی اکثرا از طرف افرادی هستن که تصور میکنن راهی یا این که باگی پیدا کردن که میشه این وبسایت ها رو دور زد اما متاسفانه اغلب حتی همین مطلبی که نوشتم رو هم کامل نخوندن (یا این که کامل متوجه نشدن) و تنها به امید پیدا کردن یک راه دارن وقت و پولشون رو صرف این بازی میکنن. در شرایطی که کامنت ها رو بخونید احتمالا متوجه میشین که افرادی هستن که به طور مستقیم و غیر مستقیم دارن تبلیغات میکنن میخواستم بگم لطفا فریب این اشخاص رو نخورید در‌صورتی‌که کسی راهی پیدا کرده باشه هم به شما نخواهد گفت (و حتی نخواهد فروخت زیرا در صورتی‌که راهش پاسخ بده دیگه قیمت نمیشه شیوه گذاشت)

نکته ی دیگه ای که میخوام بگم در مورد ذخیره کردن هش ها(هش به چیزی میگیم که بعداز کد گذاری عبارت حرفه ای با الگوریتم MD5 به دست میاد)، راه حلی که زیاد مطرح گردیده.

خیلی از دوستان عزیز گفتن در حالتی که یک مدت هش ها رو ذخیره کنیم بعداز مدتی با دیدن هش تکراری میتونیم ضریب رو تشخیص بدیم. از نگاه فنی منطقیه اما در حقیقت چی؟ بذارید اول اکانت کنیم تعداد کل هش ها چنتا میتونه باشه.

از اونجایی که MD5 ساختارش ۱۲۸بیتیه تعداد کل هش ها حدود ۳۴۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تا میباشد!! همونطور که میدونید هر ضریب میتونه مرتبط با یکی‌از این هش ها باشه حتی هر ضریب میتونه به طور چند هش متفاوت ظاهر بشه و برعکس هر هش میتونه مرتبط با چند ضریب باشه (وارد جزییات نمیشم). فقط این و بگم که با توجه به تعداد حالات ممکن، جمع کردن هش به آرزو پیدا کردن هش تکراری مثل این میمونه با یک لیوان بخوای آب اقیانوس رو خالی کنی. صد سال هم وقت بذاری بی فایده ست. ولی این نکته رو هم در نظر بگیریم که امکان داره سایتی از نگاه فنی ایراد یا این که باگ داشته باشه و هش ها تکراری بشه اما در حالت عادی این اتفاق نخواهد افتاد.

آموزش بازی انفجار شرطی + بهترین سایت بازی شرط بندی انفجار

بازی انفجار یک نوع شرط بندی آنلاین و مدرن است که بر پایه محاسبات و الگوریتم های ریاضی طراحی شده است. در این بازی ابتدا شما وارد سایت مخصوص بازی می شوید و یا برنامه آن را روی گوشی تلفن همراه خود نصب می کنید. سپس ثبت نام کرده و وارد می شوید و روی دکمه شروع کلیک می کنید.

در اولین مرحله شما مبلغی را به عنوان پیش فرض ( هر چقدر که خواستید ) تعیین می کنید و پس از کلیک بر روی استارت نمودار شما شروع به حرکت و بالا رفتن می کند.

هر چقدر نمودار بیشتر پیشروی کند بر مبلغی که تعیین کرده اید اضافه می شود. شما باید قبل از توقف نمودار باید مبلغ تان را برداشت کنید زیرا که اگر نمودار بایستد شما می بازید و شرط تان هم می سوزد. شما هم چنین می توانید این بازی را به صورت گروهی انجام دهید.

معتبرترین سایت بازی انفجار

آموزش بازی انفجار شرطی + بهترین سایت بازی شرط بندی انفجار

چگونه در بازی انفجار برنده شویم؟

قبل از این که جواب شما را بدهیم، باید قانون ثابت کازینوها را بگوییم. مبلغی را تعیین نکنید که ضرر غیرقابل جبرانی را متحمل شوید. قطعا با یک بار سود بازهم مشتاق می شوید بازی کنید.

و سود بیشتری بدست بیاورید و این همان چیزی است که کازینو از شما می خواهد. شما برای برد اول باید استراتژی خود را داشته باشید. مثلا با ۵۰ هزار تومان شروع کنید.

وقتی سود کردید قانع باشید و دیگر ادامه ندهید. اگر سودتان بالا بود بار دوم سودی که بدست آورده اید را راهی شرط کنید.

نه مبلغ پایه را، در این صورت اگر ببازید حسرتی به دل نخواهید داشت، به شما قول می دهیم که اگر پشت سر هم بازی کنید و طمع تان را بیدار کنید خواهید باخت، پس یادتان باشد که آرام آرام و با برنامه بلند مدت پیشروی کنید.

سایت شرط بندی بازی انفجار

نکاتی که در بازی انفجار نباید فراموش کنید

به هیچ وجه گول کسانی را که با دریافت مبلغ از شما ترفند این بازی را در اختیارتان قرار می دهند را نخورید. زیرا که اول این بازی ها کدهای محافظ شده زیادی دارند و طراح فکر همه جا را کرده است.

و دوم اگر کسی ترفند پولسازی یا هک و تقلب این بازی را بلد باشد قطعا خودش از چیزی که یاد گرفته درآمد کسب می کند.

و این راه درآمد زا را در مقابل مثلا ۱۰ هزار تومان به کسی نمی فروشد. این افراد شیوه های زیادی برای جلب اعتماد و فروختن حقه های خود دارند.

اما یادتان باشد که: ( کسی که نقشه گنج دارد خودش گنج را پیدا می کند و نقشه را به کسی نمی فروشد ).

در انتها نیز:

در پایان نیز یک بار دیگر از شروع بازی تا پایان آن اطلاعات پایه را مرور می کنیم:

ترفند برنده شدن در بازی انفجار

۱. بر روی شروع یا ( start ) کلیک کنید.

۲. در منوی اصلی سایت بازی انفجار و در قسمت تعیین شرط ( مبلغ ) مقدار شرط خود را تعیین کنید.

۳. حال در قسمت ( ضریب برداشت ) یا ( auto cash ) خروجی مبلغ تان را تعیین کنید.

۴. حال و پس از تعیین مبلغ شرط و میزان خروجی روی گزینه ثبت شرط یا ( place bet ) کلیک کنید تا نمودار شرط شما به حرکت درآید.

۵. نمودار که نشان دهنده ضریب شرط و مبلغ خروجی شماست شروع به بالا رفتن می کند و قسمت اصلی این بازی این جا است:

قبل از ایستادن نمودار روی ضریب تعیین شده باید گزینه برداشت یا ( cash out ) را بزنید. زیرا که اگر نمودار بایستد و شما برداشت نکرده باشید تمام پول شرط تان می سوزد و شما بازنده می شوید.

از آنجا که این بازی گروهی انجام می شود، محیط بازی دارای اتاق گفت و گو یا ( چت روم ) نیز است. با سپاس از همراهی شما امید است اطلاعات امروز برای تان مفید واقع شود.

برنامه کنترل والدین و کنترل از راه دور ۲۰۲۰

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ