برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور
آموزش تست نفوذ و هکاخبار امنیت شبکههک و امنیت اینستاگرام

افزایش و تضمین امنیت صفحه اینستاگرام

با تهیه و تنظیم اشتراک ویژه تضمین امنیت حساب اینستاگرام، گامی مثبت را در پیشبرد مسیر پیشرفت برداشته اید.کارشناسان فنی و همینطور هک و امنیت SPY24، با قوی ترین متد ها. از حریم خصوصی و اطلاعات کاربری شما در اینستاگرام محافظت خواهند کرد. در مجموع حفظ حریم خصوصی در اینستاگرام به شاخه های مختلفی نوع بندی خواهد شد. که یک کدام از مهمترین دسته بندی ها در راستای تضمین امنیت اینستاگرام “حفظ حریم خصوصی شخصی” می‌باشد.

به گفته بسیاری از اشخاص، امنیت در اینستاگرام صرفا استفاده از امکان های اولیه مو جود در‌این اپلیکیشن است و اشخاص با فعال نمودن تایید اعتبار دو مرحله ای یا این که به عبارت دیگر “Two Step Athuentication” و در کنار (استفاده از رمز عبور های سخت و دشوار، لینک و پیوند کردن حساب به شبکه‌های‌اجتماعی، کامل شدن پروفایل کاربری حساب، امنیت پست الکرونیکی) و دیگر از امکانات موجود در اپلیکیشن می‌باشد. ولی لازم به ذکر میباشد که ۹۰% افرادی که تحت عنوان هکر در اینستاگرام فعالیت کرده و دارنده یک صفحه میباشند. با دریافت مبلغ بسیار زیادی مبادرت به انجام این مراحل و یا این که نیمی از این امکانات خواهند کرد. SPY24 تحت عنوان یک تیم قانونی و دارنده مجوز به آدرس : spy24.ir، موظف میباشد تا همه مراحل مذکور را در سمت افزایش سطح امنیت حساب یا این که صفحه، برای یوزرها شفاف سازی کند.

افزایش و تضمین امنیت صفحه اینستاگرام

با استفاده از امکان های موجود در اپلیکیشن اینستاگرام چقدر ایمن میشویم؟

از دیدگاه تخصصی SPY24، انجام همه مراحل و استفاده از تجهیزات مو جود در جهت تضمین امنیت در اینستاگرام. تنها ۴۰ درصد خیالتان را از بابت عدم هک شدن راحت می کند. و همچنان احتمال هک شدن و یا این که نفوذ به حساب شما تا ۶۰درصد موجود است. شاید برایتان سوال باشد که‌این ۶% دقیقا چیست؟ و آیا به هیچ وجه به جزء استفاده از امکانات مذکور از طریق های دیگر قابلیت و امکان هک کردن و یا این که نفوذ موجود است؟ پاسخ به‌این سوال “آری” میباشد. با پرورش روزانه فناوری، همانگونه که سطح امنیتی در تمامی پلت فرم ها با ارائه ورژن های تازه برطرف گردیده و امنیت هر روزه افزایش پیدا خواهد کرد. هکر ها یا این که به عبارت دیگر رخنه گر ها دست به فعالیت می شوند. و همان گونه که شاهد ارتقاء علمی سطح امنیت می‌باشیم. نفوذ و هک پیشرفت بخش اعظمی خواهد داشت. همانگونه که با خبر میباشید همه اپلیکیشن ها از جمله اینستاگرام. بروزرسانی بی پایانی دارا‌هستند. و به هیچ عنوان نمیتوانند یک ورژن انتشاری را آخرین ورژن و بدون هیچ تغییری اعلام کنند. همان طور که ممکن میباشد در بروزرسانی های اپلیکیشن اینستاگرام، اضافه نمودن تجهیزات، ویرایش امکانات و باگ های ظاهری بررسی شود. بسیاری از باگ های امنیتی در اپلیکیشن بررسی و در نهایت رفع خواهند شد.

آموزش انتخاب پسورد (رمز) قوی برای اکانت اینستاگرام

در نتیجه این چرخه بی پایان نخواهد بود. و ما به شما کمک خوا‌هیم کرد. امنیت اینستاگرامتان را نسبت به افزایش علم نفوذ بروزرسانی کنید.

می توانم لیستی از کارهایی که انجام می‌شود داشته باشیم؟

همه موارد و امکان ها در هر پلن متفاوت بوده و می توانید آن را در توضیحات هر پلن در انتها صفحه مشاهده نمائید.

امنیت پیج شما به چه دلیل دارای اهمیت خواهد بود؟

همان گونه که مطلع می‌باشید، امنیت و حفظ حریم خصوصی در شبکه‌های‌اجتماعی بسیار اهمیت دارااست. یکی این شبکه‌های‌اجتماعی محبوب، اینستاگرام می‌باشد و امن بودن صفحه یا این که پیج شما از اهمیت بالایی برخوردار‌است. به هر میزانی که داده ها شخصی صفحه شما اهمیت داشته باشد، نیازمند مراقب بیشتری خواهد بود. پس در نتیجه میتوانید با تضمین امنیت صفحه اینستاگرامی خود، به اشخاص سود جو و هکر ها اجازه ورود به حریم خصوصی خودتان را ندهید.

در کمترین زمان ممکن اختلال بلاک اینستاگرام را حل فرمایید!

امنیت اکانت اینستاگرام را چه‌طور تضمین خوا هیم کرد؟

بعداز سپردن صفحه خود به ما جهت تضمین امنیت و یا این که جلوگیری از هک اینستاگرام، کارشناسان حرفه ای ما در راستای امنیتی، شیوه هایی را برای بستن نقاط ضعف امنیتی پیج اینستاگرامی شما به کار می‌برند، که باعث افزایش سطح امنیتی تضمینی پیج شما خواهد شد.

تضمین امنیت برای کدام صفحات کاربرد خواهد داشت؟

همان گونه که در نکات پیشین ذکر شده میباشد، این حریم خصوصی عمومی میباشد و به سطح کاربری ربط پیدا نخواهد کرد. مابین پیج های فردی و تجاری در اینستاگرام تفاوتی دیده نمیشود. قطعا تمام صفحات مجازی، دارای حریم خصوصی و داده ها فردی میباشند، البته می شود به این نکته اشاره نمود که به علت اهمیت بیشتر صفحه ها تجاری مانند یک “برند” مدیران مستلزم هستند تا بیشتر به امنیت صفحه مذکور اهمیت دهند.

اشخاصی این کار را به طور رایگان و یا این که با هزینه های بسیار محدود انجام میدهند. تفاوت این پکیج با آنها چیست؟

این موضوع بسیار دارای اهمیت خواهد بود. اشخاص متعددی در اینستاگرام دراین مورد کار خواهند کرد و بدون داشتن علم تخصصی در‌این دانش در شبکه‌های‌اجتماعی فعالیت کرده و دارنده مجوز و یا این که اعتبار رسمی نمی باشند و فقط با یک صفحه و بیوگرافی معمول در اینستاگرام فعالیت کرده و حتی برخی از آن به طور کاملا رایگان فرایند افزایش امنیت حساب شما‌را می پذیرند. جهت تضمین امنیت و یا این که جلوگیری از هرگونه نفوذ در اینستاگرام الزامی میباشد تا رمز ورود پیج اینستاگرام خود را در اختیار فرد مقابل بگذارید، و طبق گزارش های دریافت گردیده توسط یوزرها، اعلام شده‌است که‌این اشخاص بعد از مدتی اقدام به تغییر تمامی داده ها صفحه کاربر خواهند کرد و بعداز مراجعه مجدد فرد صاحب صفحه، فرد به اصطلاح “هکر” مشکل اتفاق افتاده را قبول نمیکند.SPY24، با داشتن حداقل ۸ سال تجربه فعالیت، و دارنده مجوز نماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و همینطور نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) از مرکز فناوری داده ها و رسانه های دیجیتال مرزو بوم، به صورت تضمینی و با اطمینان کامل در سرویس شما یوزرها عزیز و محترم خواهد بود.

آیا بعداز ثبت سفارش و سپردن صفحه به SPY24، دیگر هک نمی گردید؟

همه شیوه های ما در سمت جلوگیری از هک اینستاگرام کاملا تخصصی بوده و این تعهد از طرف وبسایت ما به تمامی یوزرها و مشتریان عزیز داده میشود که هیچگونه مشکلات امنیتی بعد از تضمین امنیت پیج شما بوسیله ما، برایتان پیش نخواهد آمد. البته، بایستی قوانین ذکر شده از طرف ما برای تضمین امنیت صفحه اینستاگرامی را حتما رعایت فرمایید.

زمان انجام سفارش و تضمین امنیت پیج اینستاگرام شما؟

بعداز ثبت سفارش، ظرف مدت حداقل ۶ ساعت تا حداکثر ۲۴ ساعت صفحه شما به طور کامل امن خواهد شد و همینطور آموزش های تضمین امنیت شخصی ارسال خواهد شد.

 • بررسی و تضمین امنیت نرم افزار اینستاگرام
 • بررسی و تضمین امنیت ایمیل آدرس صفحه
 • بررسی و امنیت شماره تلفن ارائه شده صفحه
 • بررسی و تضمین امنیت دستگاه/موبایل کاربر
 • بررسی امنیت اینترنت مانند مودم/روتر/اپراتور
 • مانیتور و رصد کامل فعالیت کاربر به صورت روزانه
 • پنل کاربری اختصاصی کاربران در وب سایت
 • اطلاع رسانی پیامکی/ایمیلی بروزرسانی های اینستاگرام
 • اطلاع رسانی پیامکی/ایمیلی از باگ های آنالیز شده
 • آموزش حرفه ای در جهت تضمین امنیت فردی
 • دریافت بک آپ هفتگی از اطلاعات صفحه کاربران
 • رصد کردن هفتگی صفحه کاربران و بررسی حفره های امنیتی
 • رصد کردن تمامی مدیران صفحه اینستاگرام
 • تضمین امنیت تمامی دستگاه های مدیران صفحه به صورت حرفه ای

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ