برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور
آموزش تست نفوذ و هکهک اندرویدهک تلگرام

برنامه و نرم افزار امکان رصد تلگرام

پرینت تلگرام و آیا فقط جرائمی که مرتبط با هک کردن می باشد مرتبط با پلیس فتا میباشد؟
در‌این مقاله به بررسی پرینت تلگرام میپردازیم. با تلگرام که آشنایید؟ اپلیکیشن پیام رسان کدباز گوشی (چیزی شبیه واست اپ و وایبر و…) که به امنیتش مینازد و ادعا می‌کند پیام های ارسالی با آن به هیچ وجه قابل رصد، شنود، کنترل محتوا و فیلترینگ هوشمند وجود ندارد و حتی جایزه ای ۲۰۰ هزار دلاری برای هک آن در نظر گرفته میباشد. رصد تلگرام فقط با برنامه SPY24

حال در‌این مقاله برای روشن شدن این ادعا با بررسی سه فاکتور رمز گذاری داده ها، ذخیره سازی پیام ها و آسیب پذیری های امنیتی به مقایسه تلگرام و واتس اپ تحت عنوان یک اپلیکیشن مشابه و بسیار رایج میپردازیم.

برنامه و نرم افزار امکان رصد تلگرام

رمز گذاری داده ها
تلگرام برای رمز گذاری و انتقال پیام ها از پروتکلی به اسم MTProto استفاده مینماید؛ این پروتکل برای استفاده در تلگرام با تلفیق چندین الگوریتم و پروتکل کد گذاری اطلاعات نظیر الگوریتم رمز گذاری متقارن AES256 و الگوریتم کدگذاری نامتقارن RSA 2048 و پروتکل انتقال کلید دیفی هلمن توسط یک مجموعه که اکثرا برندگان مسابقه ACM و دارای PhD ریاضی می‌باشند درج شده میباشد.

پرینت تلگرام

تمامی پیام هایی که در تلگرام مبادله می‌شود با استفاده از همین پروتکل کدگذاری میشود و این فقط مخصوص به پیام های متنی وجود ندارد و تمامی پوشه های مبادله گردیده اعم از عکس و فیلم و صورت و اسناد هم به طور end-to-end کدشده و کد گذاری شده منتقل میگردند.

البته در واتس اپ به علت کدباز نبودن هیچ مشخص وجود ندارد که اطلاعاتی که مبادله می‌شود آیا کد می‌گردد یا این که نه؟

ذخیره سازی پیام ها و پرینت تلگرام

یکی‌از ویژگی های تلگرام مالتی پلتفرم بودن آن میباشد؛ یعنی تلگرام ورژن اندروید، iOS، ویندوز، ویندوزفون و اینترنت دارد و تمامی جا و هم‌زمان می توان از آن ها استفاده نمود و به پیام ها و آرشیو آن دسترسی داشت.

لازمه مالتی پلتفرم بودن این میباشد که پیام ها در سروری ذخیره شوند تا زمانی مورد نیاز بودند بار گذاری شوند و تلگرام همه پیام ها را در سرورهایش ذخیره می نماید.

ذخیره شدن داده ها در یک سرور ارتباط عکسی با امنیت دارااست و اگرچه این داده های ذخیره گردیده همگی کد گردیده اند و کلیدها و پیام ها در سرورهای یکسانی قرار ندارند، ولی باز درصدی از امنیت را کاهش می‌دهد.

ولی در واتس اپ هیچ پیامی در هیچ سروری ذخیره نمیشود مگر پیام هایی که به علت عدم اتصال گیرنده به شبکه هنوز به مقصد نرسیده اند. برای این گونه پیام ها هم محدودیت ۳۰ روزه در نظر گرفته می‌شود و بعداز گذشت آن برهه زمانی حذف میگردند.

رصد تلگرام توسط پلیس فتا

پرینت تلگرام

دراین مورد تا اینجای کار واتس اپ برتری امنیتی نسبی بر تلگرام داشت؛ ولی تلگرام از این آیتم هم به سادگی نگذشته میباشد و برای اشخاصی که به‌این سطح از امنیت نیاز دارا هستند، یک نوع چت با اسم Secure Chat یا این که چت امن فراهم نموده است.

در چت امن علاوه بر کد گذاری end-to-end پیام ها در سرور هم ذخیره نمی‌شوند و فقط در میان فرستنده و گیرنده مبادله می‌شوند.

آسیب پذیری های امنیتی

تلگرام برخلاف واتس اپ کدباز میباشد و چشم های بیشتری بر آن نظارت مینمایند، در نتیجه بسیاری از آسیب های بالقوه احتمالا قبل از عمل شناسایی خواهند شد.

البته واتس اپ تاریخی از این آسیب ها و ضعف ها داشته میباشد. کافی میباشد «WhatsApp Security» را گوگل نمائید تا خود شاهد قصه باشید. اگرچه پس از اینکه فیس بوک واتس اپ را خرید انتظار می رود با پشتیبانی یک مجموعه قوی به سطح بالایی از امنیت برسد و بسیاری از این آسیب پذیری هایش کاهش یابد، البته باید به یاد داشته باشیم همیشه فکر دسته جمعی بهتر از فکر یک جمع محدود نتیجه خواهد داد.

به صورت کلی می توان گفت چت امن تلگرام قطعا نسبت به واتس اپ برتری داراست و در مورد مقایسه امنیت میان چت معمولی تلگرام و واتس اپ باید اعلام کرد که در شرایطی‌که امنیت زمان ارسال برای ما در اولویت باشد، به علت کد گذاری انجام یافته برتری با تلگرام میباشد و در‌حالتی که امنیت بعد از ارسال و دسترسی به پیام هایی که قبلا رد و بدل گردیده اند نیز مهم باشد، واتس اپ بر چت معمولی تلگرام می چربد.

یک نکته قابل توجه در پرینت تلگرام

بسیاری از مواردی که در ابتدا در مورد ذخیره سازی نشدن و پرینت پیام ها و پرینت تلگرام یا این که ذخیره به صورت کدشده در سرور مطرح شد میتواند صرفا یک ادعا باشد و ممکن میباشد از سوی این موسسه ها رعایت نشود. برای نمونه، افشاگری های ادوارد اسنودن در رابطه پروژه پریزم نشان می داد که بسیاری از غول های فناوری اطلاعات، داده ها یوزرها را برای جاسوسی در دست دولت قرار می دادند.

پرینت تلگرام

رئیس پلیس فتا ناجا درباره با نقض حریم خصوصی و سوء استفاده از داده ها اشخاص در شبکه‌های مبتنی بر گوشی مانند وایبر و لاین و واتس آپ و لزوم فیلتر این فضاها اعلام‌کرد: پلیس فتا مرجع فیلتر واتس آپ و وایبر و سایر شبکه‌ها وجود ندارد اما در صورتی‌که که کمیسیون مرکز ملی فضای مجازی بخواهد در این مورد تصمیمی بگیرد ما هم مسائل و پرونده‌هایی که در‌این ارتباط داریم را مطرح می کنیم.

البته مساله ای که واضح و مبرهن میباشد، اینکه سامانه‌ها، رسانه‌ها و پرینت تلگرام و برخی برنامه‌هایی که بر موبایل‌های گوشی نصب گردیده گردیده، آسیب‌های فراوانی را برای خانواده‌ها به همراه داشته میباشد.

وی بابیان اینکه پرونده‌های زیادی در پلیس‌های فتای سراسر سرزمین در رابطه با نقض حریم خصوصی اشخاص به ویژه بانوان که اغفال مسائل دوست‌یابی و همسریابی گردیده اند، تشکیل‌شده میباشد و در محاکم قضایی این پرونده‌ها در هم اکنون بررسی میباشد، اعلام‌کرد: ما مرجع تصمیم فیلتر نیستیم البته کمیسیون مرکز ملی فضای مجازی یا این که مصادیق مجرمانه بایستی تشکیل جلسه دهد و در حالتی که لازم باشد ماهم مصداق‌های پلیسی جهت فیلتر این برنامه‌ها داریم و میتوانیم بیان کنیم که چقدر این مساله برای میهن مشکل ایجاد کرده یا این که چقدر در‌این ارتباط آسیب و تهدید برای میهن موجود است.

سردار سیدکمال هادیانفر اعلام‌کرد: از پرونده‌هایی که پلیس فتا پیگیری کرده و به نتیجه رسیده میباشد، می بایست بدانید که پیام‌های خصوصی در وایبر، واتس آپ و… بوسیله پلیس فتا قابل کنترل میباشد.

آیا فقط جرائمی که مرتبط با هک کردن است مرتبط با پلیس فتا میباشد؟

به گفته پلیس فتا چیزی که ما معمولا بیشتر داریم، رصد تلگرام توسط پلیس فتا نفوذهای غیر مجاز میباشد. جعل و کلاهبرداری رایانه‌ای. تخریب و اختلال سیستم‌های داده‌های رایانه‌ای و کپی‌رایت. حتی توهین و هتاکی و نشر اکاذیب میباشد. عمده جریمه‌ها رایانه‌ای در حوزه ما این‌ها می باشند.

آسیب پذیری های امنیتی

رصد تلگرام توسط پلیس فتا

سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا پایتخت به رصد کامل پلیس فتا در حوزه جرایم سایبری پرداخت و اظهار داشت: رصد جرایم حوزه فضای مجازی از جمله فروش ارز و دلار و سکه به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا قرار دارد.

نحوه پیدا کردن شماره افراد در تلگرام از طریق آیدی

رئیس پلیس فتا پایتخت تصریح کرد: به محض شناسایی کانال یا گروه یا فردی که اقدام به خرید و فروش ارز، سکه و دلار در فضای مجازی کند، مراتب به پلیس‌ تخصصی مربوطه ارجاع می‌شود؛ در حوزه فروش ارز و دلار پلیس امنیت اقتصادی متولی است؛ بر همین اساس پلیس فتا بعد از شناسایی، مراتب را به پلیس امنیت اقتصادی اعلام می‌کند تا به صورت تخصصی اقدامات لازم صورت گیرد.

در‌حالتی که بخواهم یک تقسیم‌بندی کلی انجام بدهم، جرایم ضد عفت و اخلاق یعنی جریمه ها حوزه امنیت اخلاقی، بیشتر در حوزه پلیس داده ها میباشد. موضوعات امنیتی هم به هر حال در وظایف پلیس داده ها و امنیت عمومی میباشد. ما بیشتر جرایم عمومی و اقتصادی را رسیدگی میکنیم. این‌جور تفکیک قایل گردیده‌ایم.

جلوگیری از هک شدن گوشی اندروید و آیفون

 خیلی از دوستان از ما درباره رصد تلگرام سوالی کردن بعضی از پاسخ سوال های آنها را خواهیم داد؟

باسلام باهمسر سابفم در تلگرام چت عادی بدون هیچ توهین و یا حرف زشتی داشتم و فقط ار ایشان خواستم تابرگردد.بعداز اینکه صحبتمان تمام شد.وایشان جواب رد دادن و من آفلاین شدم 
.خودش شروع کرد به دادن پیام هایی این طوری که اگه عکس هامو پخش کنی شکایت میکنم .ودرست صحبت کن و طوری که انگاری من بهش فحش دادم وآخرم گفت پیاماتو پاک کردی من ازش عکس گرفتم .و یک عکس از صفحه چت که عکس من روش بوو با این پیام ها که از طرف من که حاوی تهدید و توهین بود را داشت و ایشان گفتن که بخاطر همین ازت شکایت میکنم .درصورتی که بنده هیچ کدام از این حرف هارا نزدم .وایشان خودش یکطرفه این حرف هارازده و ان عکس هم درست کرده..ایا از طریق پلیس فتا میشه فهمید که من از یک ساعتی به بعد به ایشان پیام ندادم یعنی من پیام تهدید و توهین ندادم .سپاسگزارم .

پلسخ سوال ؟

کارشناس : مخاطب محترم و گرامی عنایت داشته باشید پلیس فتا نمی تواند پیام های سابق را پرینت بگیرد و شما می توانید بخاطر این اقدام خانم شکایت کنید.

کارشناس :با سلام 
با توجه به این که مورد شما مربوط به پلیس فتا میباشد
امکان بررسی توسط کارشناسان پلیس فتا و دستور دادگاه در صورت لزوم و امکان بازگردانی اطلاعات این کار صورت خواهد گرفت ، و در صورت داشتم اس ام اس (پیغام متنی) که با شماره تماس (پیامک) ارسال شود یا تصویری مبنی بر توهین و امکان اثبات و استناد به ان از طریق دادگاه باشد قابل بررسی است.

آیا تلگرام رصد میشود؟

بله با برنامه » SPY24 گزارش پیام های تلگرام

پلسخ سوال واحد امنیت شبکه : امکان رصد تلگرام

بعضی از کارشناسان های ما سعی کردند پاسخ قانونی را به شما بدهد ولی راهی دیگری برای دوستان عزیز ارائه خواهیم داد که بتواند با برنامه یا نرم افزار ما SPY24 کنترل کاملی از گوشی از جملمه امکان رصد تلگرام شخصی یا همسر خود داشته باشید می توانیم برای اطلاعات بیشتر در وب سایت یا صفحه اصلی یا واحد پشتیبانی درخواست کمک بکنید با تشکر فراوان از دوستان عزیز

نرم افزار ردیابی گوشی موبایل بهترین برنامه ردیاب رایگان

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ