برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور
اخبار امنیت شبکهدانلود نرم افزار و ربات

ساخت و ایجاد حساب پی پال : پرداخت آنلاین PayPal وریفای شده

آموزش ساخت حساب پی پال SPY24 مکانیزه ترین ارائه دهنده سرویس ها پرداخت آنلاین، ویژه دانشجو ها ، برنامه نویس ها و سایر یوزرها اهل ایران که شامل :

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح اکانت های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صادر شدن و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین رزرو وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، فعالسازی اکانت های کاربری ویژه برنامه نویس ها و نقد کردن درآمد های ارزی آن‌ها می گردد.

این شرکت نظر به استقبال یوزرها اهل ایران برای خرید و سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال هم زیرا بیت کوین ، اتریوم ، ریپل و .. و عدم دسترسی آن‌ها به اکسچنجر های بین المللی امکان خرید و فروش این دسته از محصولات را نیر برای یوزرها اهل ایران فراهم کرده است.

برنامه هک اینستاگرام رایگان با همراه آموزش

ورود به وب سایت SPY24
یک کدام از سیستم های پرداخت آنلاین PayPal اسم دارد. پی پال به شما امکان خرید کالا و سرویس ها از سایت های بین المللی را میدهد علاوه بر آنکه نیازی به وارد کردن داده ها در هر بار انجام تراکنش نیست. آموزش ایجاد حساب پی پال بسیار ساده میباشد و شما میتوانید به راحتی در چند دقیقه حساب پی پال وریفای گردیده داشته باشید. این پست راهنمای این آموزش را برای شما فراهم میکند.

در‌این نوشته میخوانید : مخفی

 1. مرحله اولیه : انتخاب یک کدام از انواع اکانت پی پال
 2. مرحله دوم : وارد کردن اطلاعات فردی
 3. مرحله سوم : ورود به اکانت پی پال و تکمیل اطلاعات
 4. مرحله چهارم : لینک و پیوند کردن کارت اعتباری
  ۴.۱. تهیه و تنظیم کارت بانکی برای ایجاد اکانت پی پال (PayPal)
  از روش وب سایت یا این که باز کردن برنامه کاربردی PayPal روی موبایل های تلفن همراه وارد سرویس ها پی پال گردید. میتوانید از روش برنامه کاربردی و همجنین از روش وب سایت مبادرت به ساخت اکانت پی پال فرمایید.قابلیت و امکان دریافت برنامه کاربردی PayPal برای سیستم عامل های اندروید و IOS موجود است. مراحل ساخت اکانت پی پل در موبایل تلفن همراه و از روش سایت تقریبا شبیه به هم میباشد و در‌این آموزش ما از روش مراجعه به سایت اقدام به ساخت حساب PayPal میکنیم.

در گام اول به وبسایت این موسسه به نشانی https://paypal.com وارد می شویم. مطابق تصویر زیر بر روی آیتم “Sign UP” کلیک میکنیم.

آموزش ساخت اکانت پی پال

در حالتی‌که به هر دلیلی قصد ندارید ریسک ایجاد حساب و طی کردن روند طولانی ساخت اکانت PayPal را داشته باشید، میتوانید از بخش سرویس ها افتتاح اکانت پی پال Pay98 اقدام به تهیه حساب های کاملا وریفای گردیده فرمائید.

مرحله اول : انتخاب یک کدام از انواع اکانت پی پال

در‌این مرحله از شما خواسته می‌گردد که نوع اکانت خود را انتخاب فرمائید. اکانت شخصی یا این که ‘Personal Account’ و اکانت تجاری یا این که همان Business حساب دو نوع از انواع اکانت های PayPal میباشند. توصیه ما استفاده از اکانت پرسنال میباشد. اکانت های بیزینس برای وریفای نیازمند اطلاعات ثبتی مانند شماره مالیاتی میباشند لذا ما این اکانت را در حالت های عادی توصیه نمی‌‌کنیم.

هک وای فای با کالی لینوکس تست نفوذ

انتخاب یک کدام از انواع اکانت پی پال
 • آموزش ساخت اکانت پی پال
 • مرحله دوم : وارد کردن اطلاعات شخصی

در‌این مرحله از فراگیری اکانت پی پال شما باید اطلاعات شخصی خود را ثبت نمائید.

در این قسمت نشانی پست الکرونیکی و گذرواژه خود را وارد و یک گذرواژه خوب استفاده نمایید تا امکان حدس زدن آن توسط دیگران وجود نداشته باشد. فراموش نکنید شما می بایست پست الکرونیکی خود را تایید نمایید لذا در هنگام ورود اطلاعات آدرس اینترنتی دقت فرمایید.

بعداز تکمیل نشان داده گردیده در تصویر زیر، بر روی دکمه “Continue” کلیک نمائید.

بعداز تکمیل نشان داده گردیده در تصویر زیر، بر روی دکمه “Continue” کلیک نمائید.

آموزش ساخت اکانت پی پال

فرم داده گردیده را با اطلاعات خود بی نقص کنید. در‌این فرم بایستی اطلاعاتی مانند اسم حقیقی و واقعی، آدرس و شماره تلفن را وارد فرمایید. تمامی این داده ها برای تکمیل مراحل ایجاد حساب پی پل ضروری میباشد. دقت داشته باشید اطلاعات نشانی ثبت شده در‌این بخش باید دقیقا مطابق با نشانی قبض برق شما و یا این که فردی که خارج از کشور میباشد و قصد افتتاح اکانت با هویت او را دارید باید باشد.

هک اینستاگرام + چه‌طور امنیت پیج اینستاگرام را بالا ببریم؟

آموزش ساخت حساب پی پال
آموزش ساخت حساب پی پال

آموزش ساخت اکانت پی پال
سپس بر روی دکمه “Agree and create account” کلیک نمائید.

همینطور بخوانید | شایسته ترین درگاه اینترنتی بین المللی برای کسب درآمد ارزی کدام میباشد؟

توجه داشته باشید که پی پال به دلیل تحریم های وضع شده برای جمهوری اسلامی ایران، در ارائه سرویس ها به ایرانیان محدودیت هایی را وضع کرده است. پیشنهاد میکنیم برای استفاده از سرویس ها PayPal از ابزار های تغییر آی پی استفاده نمایید.

نکته دوم درباره ی برداشت وجه از اکانت پی پال میباشد. برای استفاده از این سرویس ها شما به یک کارت بانکی در میان المللی مانند ویزا کارت، مستر کارت، دیسکاور و امریکن اکسپرس و هم چنین یک تلفن برای وریفای کردن حساب نیاز دارید.

همانطور که در مراحل مختلف آموزش اکانت پی پال متوجه شدید، شما برای ایحاد و وریفای اکانت پی پال نیازمند مشخصات دقیقی میباشد. از آنجایی که ارائه این سبک مشخصات برای همه فراهم وجود ندارد ما به شما ساخت اکانت پی پال از روش SPY24 را توصیه میکنیم.

مرحله سوم : ورود به حساب پی پال و تکمیل اطلاعات

شما حساب پی پل خود را ایجاد نموده اید و می‌توانید به آن وارد گردید. بعداز ایجاد اکانت مرحله بعدی وریفای آن میباشد. شما برای بهره مندی از قابلیت و امکان های این سیستم پرداخت بایستی ابتدا مبادرت به وریفای کردن اکانت پی پال خود فرمائید.حال با هم به وریفای اکانت پی پل می‌پردازیم:

مطابق تصویر زیر با کلیک بر روی آیکون اطلاعیه ها، بر روی “Resolve Account Issue” کلیک نمایید.

ساخت و ایجاد حساب پی پال

در‌این مرحله می بایست مطابق با کارت بانکی که قصد دارید به حساب PayPal خود وارد نمائید، مشخصات فردی خود را وارد کنید.

آموزش ساخت حساب پی پال

وریفای کردن مشخصات
سپس بر روی دکمه “Next” کلیک نمایید و درگام بعدی شما می بایست مثال ای از قبض سرویس های خدماتی را به طور ترجمه گردیده در‌این صفحه آپلود فرمائید و اطلاعات نشانی خود را مطابق آنچه در قبض آمده ذکر نمائید. خرید حساب پی پل وریفای شده یک شیوه آسان تر میباشد!

آموزش ساخت حساب پی پال

وریفای کردن اکانت پی پال

مرجله بعدی پی پال از شما میخواهد کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی و یا این که گذرنامه را در وب سایت آپلود فرمایید. بعد از ضمیمه کردن یکی‌از مدارک ذکر شده، بر روی آیتم “Next” کلیک نمایید.

آموزش ساخت حساب پی پال

تایید ویژگی ها فردی پی پال
بعداز کامل شدن اطلاعات فردی، مرحله وریفای اولیه به اتمام میرسد.

مرحله چهارم : لینک و پیوند کردن کارت اعتباری

در حالتی که قصد دارید که از روش اکانت خود پول دریافت فرمایید یا این که بتوانید پولی به اکانت بانکی منتقل نمائید، باید اکانت بانکی داشته باشید که به اکانت کاربری پی پال شما پیوند گردیده باشد. میتوانید از پی پال برای مدیریت کارت های مختلف بانکی خود نیز استفاده فرمائید تا هر بار خرید های خود از وبسایت های اینترنتی را بدون نیاز به وارد کردن چند باره اطلاعات کارت انجام دهید. داده ها کردیت کارت خود را وارد فرمایید. مورد “Next” را بزنید و به مرحله بعد بروید.

افتتاح حساب پی پال (PayPal)

وارد کردن کردیت کارت
در‌حالتی که از روش اکانت بانکی لینک و پیوند شده اقدام به انتقال وجه به دوستان عزیز و اعضای خانواده خود فرمائید، هزینه شما کمتر از وقتی خواهد بود که از کارت اعتباری و بانکی استفاده می‌کنید.

همینطور بخوانید | محدود کردن فعالیت پی پال و ویزا کارت از سوی ارز های دیجیتال

در شرایطی‌که اسم بانکی که در آن حساب دارید، در فهرست باشد، میتوانید داده ها ورود آنلاین به اکانت بانکی خود را وارد نمایید تا به طور اتوماتیک اکانت لینک شود. در غیر این صورت باید شماره اکانت و شماره مسیریابی وارد نمائید. این مشخصات در انتهای بررسی درج گردیده اند. ضمن آنکه تایید اکانت ها دو روز زمان میبرد.

بعد از تایید پی پال دو افزایش اعتبار در اکانت شما به مقدار کمتر از یک دلار انجام میدهد که بایستی این دو مقدار را برای تایید مالکیت اکانت کاربری خود وارد نمائید. بعد از گذشت ۲۴ تا ۴۸ ساعت میتوانید در صورت اکانت بانکی خود مقدار این دو تراکنش صورت گرفته را ببینید و درپی پال وارد فرمایید.

برای اتصال اکانت بانکی، در‌این قسمت می بایست روی آیتم “Link a card” کلیک نمائید و فرم ها را کامل شدن نمایید.

افتتاح حساب پی پال (PayPal)
افتتاح حساب پی پال (PayPal)

وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری
وارد کردن داده ها کردیت کارت
در‌این قسمت بر روی آیتم “save” کلیک نمائید تا اطلاعات شما ذخیره شود.

بعد از انجام مراحل بالا، پی پال برای وریفای کردن کارت بانکی لینک و پیوند گردیده، مبلغی تراکنش را از کارت شما انجام میدهد و از شما می‌خواهد تا مبلغ تراکنش را اطلاع دهید.

افتتاح حساب پی پال (PayPal)

وریفای اکانت Paypal
نخست بر روی آیتم “Confirm your card” کلیک فرمایید.

افتتاح حساب پی پال (PayPal)

دریافت کد تاییدیه پی پال
هم اکنون بر روی آیتم “Get a code” کلیک فرمایید. برای دریافت جزییات اکانت، باید صورت اکانت کارت خود را بررسی نمائید.

افتتاح حساب پی پال (PayPal)

تراکنش پی پال با کارت شما
درحال حاضر کد دریافتی در بخش Description کارت بانکی را مطابق با توضیح پی پال در کادر مشابه تصویر زیر وارد نمائید و در نهایت آیتم “Confirm” را انتخاب نمائید.

افتتاح حساب پی پال (PayPal)

ثبت کد تاییدیه پی پال
در صورتیکه قدم به قدم با مطالب “آموزش ساخت اکانت پی پال” پیش رفته باشید با پیامی مشابه تصویر زیر رو به رو می‌شوید که نشان دهنده موفقیت آمیز بودن مراحل میباشد.

افتتاح حساب پی پال (PayPal)

پیام تایید وریفای کارت پی پال
تهیه کارت بانکی برای ایجاد اکانت پی پال (PayPal)

همان گونه که تا قبل از این هم گفتیم به منظور استفاده از تمامی سرویس ها پی پال باید یک کارت بانکی به اکانت خود اضافه فرمائید و همینطور گفتیم که قابلیت و امکان اضافه کردن کارت هدیه یا این که گیفت کارت بانک های تعیین شده موجود است. دستیابی به ویزا کارت و مستر کارت هدیه بسیار ساده تر میباشد و پیشنهاد می‌کنیم از روش خرید همین کارت ها اکانت پی پال خود را وریفای فرمائید.

خرید ویزا کارتخرید مستر کارت

امید‌داریم این آموزش موثر واقع شود. پشتیبانان SPY24 در سرویس شما می‌باشند تا سوال های شما‌را جواب دهند. همینطور میتوانید در انتهای این پست نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

امتیاز شما به‌این نوشته چقدر میباشد؟

این نوشته مفید بود؟

فتتاح حساب پی پال (PayPal)

پیپال یک سرویس واسط برای خرید های آنلاین است. پیپال این سرویس را در اختیار کاربران قرار میدهد که از هزاران فروشگاه های آنلاین بدون اینکه کاربران ناچار باشن اطلاعات کارت بانکی خود را به کسی نشان دهند به راحتی خرید کنند. امروزه فروشندگان زیادی از پیپال به عنوان درگاه پرداخت استفاده می کنند. راحتی کار با آن، امنیت تراکنش و آنی بودن تراکنش ها به همراه ایجاد تسهیلاتی جهت فروشندگان و خریداران سبب شده است که پیپال یکی از محبوب ترین روش های پرداخت در دنیا شناخته شود.

پی پل چیست؟

PayPal یک سرویس واسط برای خریدهای آنلاین است. پی پل بعنوان یک واسط مالی به مردم امکان میدهد تا بدون رویت مشخصات کارت اعتباری یا اطلاعات بانکی یکدیگر نسبت به ارسال پول اقدام نمایند.

پیپال همچنین محبوب ترین سیستم مالی برای فریلنسرها به شمار می آید. فریلنسرها با استفاده از پیپال امکان دریافت درآمدهای ارزی خود و انتقال به حساب های بانکی خود را دارند. از آنجایی که به دلیل تحریم ها افرادی که در ایران زندگی می کنند امکان استفاده از حساب پیپال را ندارند اول پرداخت این امکان را برای کاربران ایرانی ایجاد می کند که بتوانند یک حساب پیپال داشته باشند که با استفاده از آن به خرید آنلاین یا نقد درآمد های ارزی بپردازند. این حساب ها با استفاده از یک ویزا/مسترکارت وریفای می شوند. همچنین اول پرداخت درزمان هایی که پیپال شما لیمیت شود مدارکی دال بر سکونت شما در خارج از ایران ارائه می دهد تا با استفاده از آن بتوانید پیپال خود را از لیمیت بیرون آورید.

داشتن حساب پیپال مناسب چه کسانی است؟

 • اگر شما خرید های آنلاین زیادی دارید و میخواهید خودتان نسبت به خرید های آنلاین بین المللی اقدام کنید داشتن حساب پیپال می تواند برای شما کارآمد باشد.
 • اگر شما در سایت های خارجی مشغول کسب درآمد هستید و میخواهید درآمدهای خود را از طریق پیپال نقد کنید، پیپال مناسب شماست. شما می توانید حساب پیپال خود را به سایت های کسب درآمدتان معرفی کرده تا با استفاده از حساب پیپال با شما تسویه حساب کنند.
 • اگر شما دارای کسب و کار آنلاین بین المللی هستید داشتن حساب پیپال برای شما حائز اهمیت است. شما می توانید حساب پیپال خود را در سایتتان قرار داده و یا اینکه فاکتور پرداخت برای مشتریان خود ارسال کنید و از مشتریان خود پول دریافت کنید.

افتتاح حساب پی پال (شخصی)

پی پال وریفای شده

پی پال (PayPal) بزرگترین سیستم آنلاین مالی در دنیا شناخته میشود.

این سیستم همینک نقش پررنگی در خرید و فروش های اینترنتی بازی میکند.

همچنان سریعترین روش دریافت و انتقال پول در دنیا پی پال است.

در کمتر از چند دقیقه میتوانید مبلغی را دریافت و یا ارسال کنید.

اگر نیاز به خدمات پی پال دارید، اولین قدم افتتاح یک اکانت وریفای شده پی پال است.

برای ایجاد حساب paypal  میتواند در معتبرترین کشورهای دنیا برای شما حساب پی پال باز کرده و آن را وریفای کند.

همچنین برای کلیه ی خدمات پی پل شامل : شارژ حساب پی پال و خرید و فروش پی پالمیتوانید از طریق ایرانیکارت اقدام نمایید.

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ