برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور
برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دوربرنامه های کنترل گوشی از راه دورهک آیفون از راه دورهک واتساپ

هک واتس اپ WhatsApp واتساپ از راه دور

هک تمامی تماس ها، مکالمات و پیام های نوشتاری و تصویری در برنامه ی پیام رسان واتس اپ با استفاده از برنامه ی SPY24

واتس اپ از جمله برنامه های اجتماعی پیام رسان می باشد که قبل از پیدا شدن برنامه ی محبوب تلگرام، طرفداران بسیار زیادی داشت. با ظهور تلگرام توجه همگان از برنامه ی واتس اپ به سمت این اپلیکیشن کشانده شد. و با فیلتر شدن تلگرام، دوباره واتس اپ توانست محبوبیت سابق خود را در بین کاربران به دست آورد. مطلبی که در این مقاله می خواهیم به آن بپردازیم، هک اپلیکیشن واتس اپ در خصوص تمامی پیام ها، مکالمات و تماس ها می باشد . اما در اینجا این سوال مطرح می شود که هک این برنامه از نظر اخلاقی درست است و آیا قانونا اجازه ی هک این برنامه در اختیار کاربران قرار می گیرد؟؟

نکاتی جامع و مفید درباره کنترل گوشی فرزندان

فرزند شاید ممکن است که بخواهید گوشی چک گوشی یا همسرتان
فرزند شاید ممکن است که بخواهید گوشی چک گوشی یا همسرتان

چگونگی هک، ردیابی و کنترل مخفیانه ی برنامه ی واتس اپ از راه دور

اپلیکیشن سامانه ی کنترل و مراقبت از خانواده (SPY24) به گونه ای طراحی شده است که به تمامی والدین نگران در خصوص امنیت فرزندانشان در فضای مجازی به خصوص فعالیت آنها در برنامه ی پیام رسان واتس اپ، این امکان را می دهد تا با نصب سریع و راحت این برنامه بتوانند به سادگی تمامی پیام ها، تماس ها و مکالمات فرزندشان را تحت نظر گرفته و کنترل کنند.

این برنامه در خصوص بالا بردن سطح امنیت فرزندان در فضای مجازی برنامه نویسی و طراحی شده است. از جمله ویژگی های خاص و منحصر به فرد این برنامه، یک: شما می توانید بدون نیاز به روت کردن گوشی شخص مورد نظر، تمامی پیام های او را تحت نظر داشته باشید.

چگونگی هک، ردیابی و کنترل مخفیانه ی برنامه ی واتس اپ از راه دور
هک واتس اپ دیگران

دو: هم چنین می توانید تمامی پیام ها را با زمان و تاریخ مشخص و دقیق مشاهده کنید. این برنامه همچنین امکان بازبینی پیام های دیلیت شده را به شما می دهد.

 • سه:ردیابی و کنترل تمامی تماس ها، مکالمات و مخاطبین
 • چهار: کنترل و ردیابی کاملا نامحسوس و مخفیانه از راه دور

برنامه ی سامانه ی مراقبت از خانواده یا همان SPY24 اگر چه در جهت بالا بردن امنیت فرزندان در فضای مجازی طراحی شده است. ولی این نکته را باید به خاطر داشته باشید که، ابتدا باید این برنامه را در گوش موبایل شخص مورد نظر نصب کرده در بخس تنظیمات آن را فعال کنید و سپس بعد از این پروسه، این برنامه به شما این امکان را می دهد تا از راه دور فعالیت های شخص مورد نظر را در فضای مجازی خصوصا در برنامه ی پیام سان واتس اپ چک و کنترل کنید. 

آیا می توان بدون کد وارد کردن کد امنیتی واتس اپ را هک کرد؟

از زمانی که برنامه ی SPY24 با پروتکل های استانداد در جهت کنترل و نظارت مکالمات، پیام ها و تماس ها رد فضای مجازی برنامه نویسی شد، بسیاری از سود جویان بر ان شدند تا بتوانند برنامه ای بسیار ارزان تر را در اختیار کاربران قرار دهند. از این رو تبلیغات این چنینی در فضای مجازی بسیار زیاد بود که بر اساس آن تنها با وارد کردن شماره ی سیم کارت شخص مورد نظر، امکان هک برنامه ی واتس اپ شخص مورد نظر وجود داشت. ولی باید گفت که تمامی اینها فقط برای بازار گرمی بوده است چرا که در صورت هک شدن برنامه های پیام رسان بدون وارد کردن کد امنیتی دیگر هیچ امنییتی برای برنامه ی مورد نظر در فضای مجازی وجود نخواهد داشت از این رو کاربران کمتری هم ازآن استفاده خواهند کرد، با توجه به این موضوع امکان هک واتس اپ بدون وارد کردن کد امنیتی ویژه وجود ندارد. 

 بدون کد وارد کردن کد امنیتی واتس اپ را هک کرد؟
هک واتس اپ از راه دور

آیا روش های دیگری برای هک برنامه رسان واتس آپ وجود دارد؟

استفاده از باگ SS7

 در ابتدای این مطلب با این سوال مواجه شدیم که چگونه می توان برنامه ی پیام رسان واتس اپ را هک کرد؟ با ما همراه باشید چرا که می خواهید اطلاعات مفیدی را در این خصوص در اختیار شما خوانندگان عزیز و محترم قرار دهیم. 

در سر تا سر جهان اپلیکیشن واتس آپ به یکی از مطرح ترین، محبوب ترین و معروف ترین اپلیکیشن های پیام رسان تبدیل شده است. تماس تصویری و تلفنی که بر حسب پروتکل استاندارد VOIP بر روی این برنامه نصب شده است آن را بین کاربران به طرز شگفت آوری محبوب کرده است. بر اساس نظر عده ای از متخصصین برنامه ی پیام رسان واتس اپ از امنیت بسیار بالایی برخوردار است البته قبل از آن تلگرام نیز دارای امنیت بالایی بود. فرآیند رمز نگاری و رمزگشایی که در این برنامه ها طراحی شده است بسیار خاص و پیچیده و نیازمند دانش حرفه ای در این زمینه می باشد. فرآیند رمز نگاری به کار برده شده در این برامه ها از نوغ END TO END  می باشد که فرآیند سخت و پیچیده ای می باشد. با وجود همه ی این ها و توضیحات داده شده، این برنامه ها علی رغم اینکه از امنیت درون شبکه ای بسیار بالایی بر خورد دارند باز هم امنیت آنها به صورت صد در صدی نیست و می توانند توسط اکسپلویت های قوی قابل کنترل، هک و رد یابی باشند. از این طریق هک تمامی پیام ها، تماس ها و مکالمات امکان پذیر می باشد. 

استفاده از باگ SS7
هک واتس اپ بدون کد

SS7 با نام کامل SIGNALING SYSTEM، این برنامه توسط اپراتور های مرکز مخابرات برای بالا رفتن امنیت موجود در فضای مجازی تعبیه شده است.  بحثی که ارائه شد مقداری تخصصی بود و درک آن ممکن است نیازمند دانش خاصی در این زمینه باشد ولی تا اینجا این را به یاد داشته باشید که تمامی برنامه ی پیام رسان علی رغم وجود امنیت بالا و داشتن پروتکل های امنیتی باز هم ممکن است مورد نفوذ هکران واقع شوند و تمامی پیام ها، تماس ها، مکالمات و حتی موقعیت زمانی و مکانی شما در هر شرایطی تحت کنترل و ردیابی مخفیانه ی از راه دور باشد. 

معرفی فیلم آموزشی 

هک واتس آپ با ترموکس

چگونگی آسیب پذیری SS7 و هک برنامه ی پیام رسان تلگرام در فیلم آموزشی که در ادامه  قرار داده شده است. 

ویدیویی که تماشا کردید در واقع نحوه ی هک تلگرام در خصوص آسیب پذیری SS7 می باشد. در واقع SS7 مورد هدف ، هک و رد یابی واقع شده است و هر شخصی می تواند از این طریق به تمامی اطلاعات شخصی موجود در گوشی موبایل دسترسی داشته باشد. در این خصوص کد امنیتی کاربری نیز به جای اینکه برای تلفن گوشی شما فرستاده شود به سیم کارت فرد هکر و نفوذ کننده ارسال می گردد و او از این طریق نظارت کامل اطلاعات شخصی شما را در دست دارد. این عمل کاملا مخفیانه انجام می شود به طوری شما متوجه هک و ردیابی گوشی موبایل خود نخواهید شد. از جمله اتفاق های بسیار ناخوشایندی که در این خصوص ممکن است بیفتد این است که هکر می تواند به جای شما به هر کسی پیام دهد و یا پیام های شما را مربوط به حساب کاربری شما می باشد را مشاهده کند و علنا شخص دیگری با نام و حساب کاربری شما  بدون نیاز به رمز گشایی می تواند به جای شما در این برنامه در فضای مجازی فعالیت داشته باشد. 

البته باید گفت که تمامی این فعالیت ها که از آسیب رسانی به SS7 نشئت می گیرد نیازمند دانش حرفه ای و تجربی در این زمینه است و هر کسی که هیچ دانشی در این زمینه ندارد قادر به انجام این کار نخواهد بود. پس هک تلگرام و اتس اپ فرآیند بسیار سخت و پیچیده ای ست و به راحتی امکان پذیر نمی باشد. پیشنهاد ما در خصوص بلا بردن سطح امنیت در شبکه ی پیام رسان واتس اپ این است که تمامی مکالمات شخصی خود را در محیطی که دارای رمز نگاری  END TO END است انجام دهید تا کمتر دچار حملات احتمالی به SS7 شوید.

آیا امکان هک و ردیابی واتس اپ از طریق نصب تروجان وجود دارد؟

تروجان چیست؟

تاریخچه ی تروجان بر میگردد به زمانی که سربازان تروی در یک اسب چوبی( تروآ) مخفی شدند و به قلمرو دشمن ورود کردند. با توجه به پیشرف علم و تکنولوژی، با ظهور و برنامه نویسی نرم افزار های مختلف، ردیابی مخفیانه در حوزه ی فناوری اطلاعات امکان پذیر شد که به این حالت تروجان گفته می شود. این برنامه اشکال مختلفی دارد و در حوزه های متفاوتی فعالیت می کند. بخشی از این برنامه به جمع آوری اطلاعات شخصی و بخشی مسئول پردازش و انتقال این اطلاعات می باشد. این تروجان ها به لحاظ نرم افزاری به قدری قوی و پیچیده هستند که علاوه بر رد یابی اطلاعات شخصی، پیام ها، مکالمات و تماس ها، قدرت تشخیص استفاده از کلید های صفحه کلید را نیز حین فعالیت در برنامه های پیام رسان را نیز دارند. یکی از دلایلی که در درگاه بانک ها کیبرد های مجازی تعبیه شده است این است که جلوی تروجان برای هک اطلاعات مهم و حیاتی بانکی اعم از رمز دوم، رمز CVV2 گرفته شود و از فعالیت آنها جلوگیری شود. 

تروجان چیست؟
هک واتس اپ با کد تایید

تروجان ها قادر خواهند بود با تشخیص اینکه از کدام کلید ها حین فعالیت در شبکه های پیام رسان استفاده ی بیشتری نموده اید به اطلاعات شخصی دسترسی پیدا کند. از این رو سعی کنید برنامه های نامعتبر و ارزان را توسط سایت های نا امن و نامطمئن پخش می شوند و  معمولا دارای حجم بالایی هم هستند را، دانلود و نصب نکنید. این روش چیزی ورای روش پیشین یعنی آسیب رسانی به SSY بود و نشئت گرفته از ناآگاهی و عدم داشتن اطلاعات کافی کاربران در استفاده از این برنامه ها در فضای مجازی می باشد. درست است که پیشرفت علم و تکنولوژی زمینه ساز ساخت و طراحی همچین برنامه هایی شده است ولی حقیقتا کاربرانی که قصد استفاده و فعالیت در برنامه های پیام رسان و فضای مجازی را دارند، نیز، باید در حد نیاز دانش و مطالعه ی خود را در این خصوص بالا برده و امنیت اطلاعات شخصی خود را بالاببرند. بهتر است به جای انداختن تقصیر به گردن چیز دیگر، خود مسئول باشیم و در جهت رفع مشکل خود اطلاعات خود را در حوزه ی فناوری اطلاعات، بالاببریم. 

امکان هک و ردیابی واتس اپ
هک واتس اپ با شماره تلفن

کلام آخر

استفاده از برنامه های پیام رسان اعم از تلگرام و واتس اپ امری اجتناب ناپذیر و ملزم است. اما باید بدانید و آگاه باشید که در صورت ناآگاهی و بی اطلاعی در این خصوص ممکن است در معرض آسیب ها و مشکلات جدی قرار بگیرید.

تنها روشی که می توانید تا حدود زیادی امنیت خود را در فضای مجازی بالاببرید و از دست هکران و نفوذ گران در جهت ردیابی و کنترل مخفیانه ی اطلاعات شخصی، این باشید این است که سطح آگاهی خود را تا حد ممکن با روش های مختلف مطالعه ی کتاب، مطالعه ی مقالات علمی در زمینه ی علم و تکنولوژی، صحبت و سوال پرسیدن با افراد کار بلد، بررسی جدی و دقیق علائم نامشخص و نامتعارف حین استفاده از تلفن همراه اعم از تمام شدن بسته های اینترنتی، خالی شدن شارژ باطری، داغ شدن موبایل، مشاهده ی پیامک های نامرتبط و نامربوط، اقدام به خاموش کردن بلوتوث، اقدام به خاموش کردن GPS چرا که زمانی که GPS موبایل شما روشن است ولی از آن استفاده ای نمی کنید برنامه های شما از این طریق می توانند موقعیت جغرافیایی شما را در هر زمان و مکانی نمایش دهند پس بهتر است  GPS تلفن همراه خود را در صورت عدم نیاز خاموش کنید، از ثبت اطلاعات بانکی خود اعم از شماره ی حساب، شماره ی کارت، رمز دوم، رمز CVV2 در گوشی موبایل خود جدا اجتناب و خودداری کنید.

سعی کنید تلفن همراه خود را در جلسات حساس و خصوصی خاموش کرده و یا اصلا به همراه خود نبرید. فایل های نامعتبر را از سایت های نامتعارف دانلود نکنید. به هیچ وجه تلفن همراه که وسیله ای صد در صد و کاملا شخصی است را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید. تمامی این مطالب از جمله مواردی بودند که می توانید در جهت بالا بردن امنیت تلفن همراه خود در فضای مجازی در برابر هکران و نفوذ گران به کار ببرید. در این مقاله تمامی تلاش خود را به کار گرفتیم تا سطح آگاهی و امنیت شما را در خصوص مقابله با نفوذ هکران بالاببریم.امیدواریم با ارائه ی این مطب در این خصوص به شما مخاطبین عزیزو محترم کمک کرده باشیم.

هک واتس اپ WHATSAPP و جاسوسی پیام ها

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ