برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور
هک واتساپ

چک کردن واتساپ دیگران با نرم افزار

چک کردن واتساپ دیگران با نرم افزار یکی از جدیدترین روش های مراقبت از خانواده است که والدین می توانند برای فرزندان خود استفاده کنند. نگران کوچولو های تان نباشید. می توانید غیر مستقیم و بدون اطلاع آن ها، مدیریت شان کنید. مدیریت گوشی هوشمند فرزندتان را با شیوه نوین و بدون درگیری انجام دهید.

در دنیای امروزه که دنیای تکنولوژی نام دارد، روش های تربیتی فرزندان نیز، تغییر کرده است. ابزارهای مختلف در دنیای فناوری اطلاعات به کار آمده اند تا مسائل را با شیوه های نوین حل کنیم. ابزاری مانند گوشی هوشمند و هزاران برنامه مختلف که در آن وجود دارد + کارهای بسیاری که می توان صرفا با یک گوشی قابل حمل انجام داد، نه فقط برای بزرگترها، بلکه برای تمامی سنین جذاب است.

رعایت به حریم خصوصی یکدیگر

البته دقت کنید که چک کردن واتساپ در مجموعه ما برای مراقبت از خانواده و مدیریت کردن گوشی فرزندان توسط والدین است. زیرا چک کردن واتساپ دیگران که دوست، فامیل ویا بستگان ما هستند، به هیچ وجه کار پسندیده و جالبی نیست و از لحاظ اخلاقی و اجتماعی تایید نمی شود، ضمن آنکه دلیلی برای آن وجود ندارد.

همچنان که در ذهن خود به دنبال هک واتساپ دیگران هستید، دقت کنید هر فردی برای خود حریم خصوصی دارد که قابل احترام است. همان طور که حریم خصوصی شما برای دیگران قابل احترام است.

اما چک کردن واتساپ برای والدین می تواند موضوع خوبی باشد. چرا که گاهی پیش می آید فرزندان حرف ها و تفکرات خود را در جمع خانواده و در حضور پدر و مادر مطرح نمی کنند، اما در شبکه های اجتماعی به خوبی درون خود را به نمایش می گذارند.

چنانچه پدر و مادر دورادور و غیرمستقیم فرزندان را کنترل کنند، می توانند به موقع از مشکلات پیش آمده و ناراحتی هایی  که برای فرزندان شان هست مطلع شوند و به موقع رفتار پیشگیرانه داشته باشند. مخصوصا برای والدینی که فرزندانی درون گرا دارند که مدام از گوشی هوشمند استفاده می کنند، هک کردن واتساپ و گوشی می تواند مثمر ثمر باشد.

هر کاری متناسب با موقعیت خود بوده و استفاده درست از نرم افزارهای موجود نیز نیازمند ارتقاء فرهنگ و سطح درک اجتماعی می باشد.

در ادامه تاپیک های زیر را بخوانید تا بیشتر با نرم افزار مراقبت از خانواده همراه شوید:

چک کردن واتساپ دیگران ؛ محبوب بودن هک کردن گوشی هوشمند

چک کردن واتساپ دیگران ؛ موارد استفاده از آن برای والدین

چک کردن واتساپ ؛ استفاده های کاربردی از شبکه های اجتماعی

چک کردن واتساپ دیگران ؛ اطلاعات تماس با ما

چک کردن واتساپ دیگران ؛ محبوب بودن هک کردن گوشی هوشمند

در تمامی دنیا دسترسی به گوشی هوشمند دیگران و به اصطلاح ما ایرانی ها، سرک کشیدن کار هیجان انگیزی می باشد. گرچه عموم مردم به هیچ وجه چنین رفتاری را دوست ندارند مگر در مواقعی که لزوم آن معلوم شده باشد ؛ مثلا برای رابطه والدین و فرزندان به منظور مراقبت بیشتر از خانواده.

هک کردن گوشی دیگران نه از لحاظ اخلاقی و نه اجتماعی کار جذابی نیست. اما هنگامی که والدین گوشی خود ویا یک گوشی اختصاصی در دست فرزندان می گذارند، نمی توانند بدون کنترل و مراقبت رفتار کنند.

پس در این مواقع استفاده از نرم افزارهای چک کردن شبکه های اجتماعی مانند واتساپ می تواند مثمر ثمر باشد. به قول ضرب المثل معروف ؛ هر چیزی را بحر کاری ساختند!

چک کردن واتساپ دیگران ؛ موارد استفاده از آن برای والدین

بسیاری از والدین ترجیح می دهند کنترل فرزندان را به شکل نامحسوس داشته باشند و از درگیری مستقیم با فرزندان خودداری می کنند. به جرئت می توان گفت بهترین راه تربیت فرزندان نیز همین می باشد.

منع فرزندان در استفاده از گوشی بسیار کار سختی می باشد، حتی بزرگترها نیز گاهی ساعت ها وقت خود را در شبکه های اجتماعی می گذرانند. اگر شما نیز موارد زیر را در خانه خود دارید، استفاده از نرم افزار مراقبت از خانواده را به شما پیشنهاد می کنیم:

 • اگر برای فرزندتان گوشی اختصاصی خریده اید.

اگر برای فرزندان تان، گوشی اختصاصی خریده اید، نمی توانید آن ها را رها کنید تا هر طور خواستند در شبکه های اجتماعی، کانال ها و گروه های جذاب آن بگردند و استفاده کنند. همچنین فرزند شما نیز باید دورادور متوجه باشد که لازم است مراقب استفاده خود از نرم افزارهای مختلف و شبکه های اجتماعی باشد.

 هک گوشی همسر و فرزندان به صورت مخفی به همراه آموزش رایگان

 • اگر فرزند شما باهوش است و همه چیز را پاک می کند.

مخصوصا فرزندانی که استعدادهای بسیار دارند و از علم کامپیوتر نیز سر در می آورند، می دانند که همه چیز را باید سر بزنگاه پاک کنند. با استفاده از نرم افزار مراقبت از خانواده می توانید تمامی اطلاعات واتساپ و شبکه های اجتماعی را در گوشی و لپ تاپ خود ذخیره کنید و نگه دارید تا بعدا به خوبی بررسی کنید.

 • اگر گوشی خود را مدام در دستان فرزندان قرار می دهید.

اگر فرزند شما از گوشی خودتان استفاده می کند و شما نیز شاید کانال ها، گروه ها و کانتکت های مخصوص خود را داشته باشید، حتما دورادور مراقب فرزندتان باشید. ممکن است فرزندتان به جای شما اقدام به پیام رسانی کند در حالی که شما اصلا دوست ندارید.

در چنین شرایطی استفاده از نرم افزار مراقبت از خانواده و استفاده از کدهای آسان آن می تواند کمک کننده باشد.

چک کردن واتساپ دیگران با نرم افزار
چک کردن واتساپ دیگران با نرم افزار
 • اگر فرزند شما با اعضای خانواده کم ارتباط می گیرد.

عموما برای فرزندانی که درون گرا هستند، شناخت رفتار ها و تفکرات شان برای خانواده سخت است. برای شناخت درون فرزندتان می توانید واتساپ و دیگر شبکه های اجتماعی او را مورد بررسی قرار دهید.

فرزندان معمولا به دلیل علاقه های شان با دوستان مختلف ارتباط می گیرند. این دوستان می توانند دوستان خوبی باشند که فرزند شما را به سمت خوبی ها دعوت کنند. گرچه حضور در شبکه های اجتماعی به خودی خود نمی تواند نمایش دهنده تفکر فرزندان باشد، چرا که سن بچه ها، سن هیجان و تفریح است. و در هنگام بزرگسالی تغییر خواهند کرد.

اما در حال حاضر برای شناخت چیزهایی که فرزند شما را جذب خود می کند، استفاده از نرم افزار مراقبت از خانواده می تواند کمک کننده باشد. می توانید نتیجه پیام ها، تماس ها، کانال ها و گروه هایی که فرزندتان در آن عضو هست را به یک مشاور خوب و باهوش بدهید تا برای شما تحلیل و نتیجه گیری کند و راه حل مناسب ارائه دهد.

سپس می توانید راه حل ها را غیر مستقیم به فرزندتان اطلاع دهید و او را آگاه کنید که از خود مراقبت کند. چرا که سن مراقبت تا ابتدای جوانی می باشد و بعد از آن فرزند شما باید اینقدر بزرگ شده باشد که بتواند تصمیم گیری کند.

چک کردن واتساپ ؛ استفاده های کاربردی از شبکه های اجتماعی

گرچه فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای گوشی های هوشمند، مشکلات زیادی به همراه دارد، اما استفاده های کاربردی زیادی نیز می توان از آن انتظار داشت.

فرزند شما به همراه دوستان خوب خود در مدرسه و تحت نظارت معلم و مدیر می تواند یک گروه تشکیل دهد و در ایام امتحانات، راه حل ها و جواب دروس را در گروه به اشتراک بگذارند. همچنین فرزند شما می تواند اطلاعات خوب و کاربردی که با مباحث درسی مرتبط است برای دیگر دوستان گروه مدرسه به اشتراک بگذارد.

در سال های گذشته که هنوز استفاده از موبایل زیاد نشده بود، فرزندان از طریق تلفن های خانگی با یکدیگر در ارتباط بودند. و بسیاری از والدین می دانند که بعضی فرزندان زیاد و بیش از حد با تلفن صحبت می کردند. امروزه گوشی های هوشمند با شیوه ای پیچیده جای تلفن خانگی را گرفته است. پس نمی توان آن را کلا حذف کرد و مقداری استفاده از گوشی هوشمند، ناگزیر است.

همچنین نرم افزارهای مختلف کاربردی وجود دارد که می تواند مانند یک کتاب کمک درسی به فرزند شما کمک کند.

چک کردن واتساپ دیگران ؛ اطلاعات تماس با ما

شما می توانید با مراجعه به سایت شرکتی ما از طرح های ماهیانه و سالیانه ما دیدن نمایید و هرکدام را خواستید انتخاب کنید. همچنین می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و از کارشناسان اطلاعات لازم و سوالات خود را بپرسید.

شما می توانید قابلیت های مختلف نرم افزار مراقبت از خانواده را از کارشناسان بپرسید تا کامل و به خوبی به شما توضیح دهند که چرا استفاده از آن به شما کمک می کند. طرز استفاده از نرم افزار نیز بسیار آسان است و با ارتباط تلفنی با شرکت می توانید جویا شوید.

نرم افزار مراقبت از خانواده، غیر از واتساپ، می تواند دیگر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام، اسکایپ و فیس بوک را نیز کنترل کند و گزارش تماس ها، پیام ها، کانال ها و گروه ها را به شما بدهد.

همچنین اطلاعات مکان هایی که فرزندتان طی کرده است، دریافت مخاطبین فرزندتان، دریافت پیام ها و تماس های ارسالی و دریافتی، ارسال کد به گوشی فرزندتان و چندین مورد دیگر که بسته به شرایط شما می تواند کمک بسیاری داشته باشد.

کارشناسان ما در خدمت شما هم میهنان گرامی هستند تا با کمک یکدیگر بتوانیم فرزندان عزیز مان را نسبت به آسیب های فضای مجازی و شبکهه ای اجتماعی واکسینه کنیم :

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ